Для быта Здоровье, красота Витамины и добавки

Бджолине Маточне Молочко

БДЖОЛИНЕ МАТОЧНЕ МОЛОЧКО
БДЖОЛИНЕ МАТОЧНЕ МОЛОЧКО - ).
Стимулює харчування і ріст клітин головного і спинного мозку. Сприяє засвоєнню мозком глюкози. Допомагає чинити опір стресам і психологічних навантажень. Відновлює силу і еластичність зорових нервів. Нормалізує сон, підвищує пам'ять і посилює активність клітин мозку.
На серцево-судинну, кровоносну систему. Приводить в норму кров'яний тиск: знижує його у гіпертоніків, особливо помітно покращує стан людей з хронічною гіпотонією. Піднімає і підтримує оптимальний тонус кровоносних судин, зміцнює їх стінки. Зберігає правильні показники щільності крові (перешкоджає її згущення і / або розрідженню). Відновлює пошкоджені альбуміни крові і нормалізує її білково-сольовий склад.
На шлунково-кишкову систему. Посилює апетит і стимулює виділення шлункового соку. Сприяє засвоєнню компонентів з продуктів харчування, завдяки чому збільшується м'язова маса і витривалість тіла.
На ендокринну систему. Регулює діяльність залоз внутрішньої секреції. Надає відновлює дію на кору надниркових залоз. Містить велику кількість гормонів, в тому числі і статевих.
На опорно-руховий апарат. Маточне молочко використовується при лікуванні ревматичного та ревматоїдного артриту, інших захворювань і запальних процесів суглобів.
Активізує процеси регенерації пошкоджених тканин. Репаративну дію надають входять до складу маточного молочка пантотенова кислота (вітамін B5), дезоксирибонуклеїнової кислоти, вітаміни А, Е і С, амінокислоти аргінін, лізин, валін, лейцин, гістидин.
На сечостатеву систему. Маточне молочко допомагає зберегти і відновити потенцію, допомагає при безплідді. Полегшує біль і зменшує кровотечі під час менструацій, допомагає встановити стабільний менструальний цікл.На обмін речовин. Прискорює очищення організму, виведення з нього отруйних речовин, важких металів і будь-яких отрут. Помітно його сприятливий вплив на шкіру: пантотенова кислота в його складі підтримує пружність, гладкість і кровопостачання шкіри. Покращує обмінні процеси і трофіку тканин, сприяє збільшенню м'язової маси і зменшення жирових накопичень, підвищує витривалість при інтенсивних фізичних навантаженнях. Інформація, що міститься в значній кількості в маточне молочко амінокислота аргінін, а також такі компоненти маточного молочка як калій, магній, фосфор, вітамін Е і амінокислота валін сприяють поліпшенню роботи мускулатури. Аспарагінова кислота і адреналін, природна вироблення якого посилюється при вживанні «королівського желе», підвищує фізичну витривалість. У зв'язку з цим активізують ріст м'язової маси і прискорює відновлення сил організму після фізичних навантажень маточне молочко корисно використовувати в раціоні спортивного харчування.
Благотворно впливає на стан шкіри, нігтів і волосся. Завдяки високому вмісту в «королівському желе» поліпшує структуру шкіри пантотенової кислоти і біотину, а також присутності в складі маточного молочка ряду речовин, що стимулюють вироблення білка фібрилярні колагену (в числі яких дезоксирибонуклеїнової кислоти, органічні кислоти, вітаміни С, А, Е, цинк , сірка, кремній, мідь, фітостероли, амінокислоти лізин, метіонін, треонін, фенілаланін, лейцин.
На органи дихання. Підсилює дію медикаментозної терапії під час запалення легенів, трахеїти, ларингіти. Прискорює одужання від усіх захворювань дихальної системи, включаючи нежить.
Сприяє підтримці стабільного рівня глюкози в крові при цукровому діабеті. Дане властивість обумовлена ​​присутністю в складі маточного молочка вітамінів B1, B3, біотину, цинку, калію, фосфору, магнію, марганцю, хрому, амінокислот триптофану, метіоніну, лейцину і ізолейцину.
Ціна: 25 грн.

Предложение для: Украина

Контактная информация:
0982122722, 0955068454

Дата: 04.12.2023 г.

Інші оголошення цього користувача

Мед Акації Мед квітковий
Пропонуємо Вам мед Акації своя пасіка без антибіотиків волога 18%. Гарантія якості. Доставка. В наявності всі продукти Бджільництва Вітамінні Комплекси свого виробництва. Га...
Ціна: 150 грн.
04.12.2023Украина
Трутневий Гомогенат
ТРУТНЕВИЙ ГОМОГЕНАТ володіє дуже потужним омолоджуючий і оздоровчим ефектом. Молочко насичене вітамінами і гормонами, але разом з тим не є замінником останніх. Це натуральна ...
Ціна: 500 грн.
04.12.2023Украина
Настойки Восковой Моли, Прополиса, Подмора
Продам Настойки Восковой Моли \Прополиса\Подмора со своей Пасеки. В наличии Все продукты Пчеловодства и Витаминные Комплексы Собственного производства ) Качество ) Доставка)
Ціна: 150 грн.
04.12.2023Украина
Апикомплексы № 1+ № 2 + № 3
Апікомплекс № 1 енергетичний вітамінний комплекс для щоденного вживання. Активізує м'язову роботу серця, покращує передачу нервових імпульсів, а також сприятливо впливає на робо...
Ціна: 200 грн.
04.12.2023Украина
Бджолина Халва
БДЖОЛИНА ХАЛВА - унікальний вітамінний комплекс для всієї родини, для швидкого відновлення Енергії при розумових і фізичних навантаженнях У складі: Пилок , волоський горіх, га...
Ціна: 200 грн.
04.12.2023Украина

Ручна розсилка оголошень на 100 сайтів
RoyalShop - магазин вишоканої жіночої білизни
Nelikvidy - розпродаж трубопровідної арматури та промислового обладнання


ALLBOARD Оголошення - сайт безкоштовних оголошень © 2023
Додати текст, контактну та адресну інформацію, використовувати логотип та зображення захищені авторським правом може будь-який користувач без реєстрації.
За зміст та достовірність користувацьких матеріалів адміністрація сайту відповідальності не несе.
Всі авторські права на розміщені матеріали належать їх власникам.
Використання цього сайту означає прийняття цих умов. Якщо Ви вважаєте, що Ваші права могли бути порушені, зв'яжіться з нами.